Rezervace hry    Paintball    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

LASERSNIPER – laserová střelnice

Cena: 
9 960,00 Kč
Lasersniper 1-3 hodiny

 

LASERSNIPER je přenosný cvičný střelecký trenažér/simulátor vhodný pro malé i velké střelce. K jeho spuštění je potřeba dostupnost elektrické energie 230V AC a zastíněný prostor o velikosti cca 3x5m.

Doplňková aktivita, která rozhodně nesmí chybět na Vašich akcích! Výborně se u ní odreagujete a pobavíte. Proto je také vyhledávána firmami jako výborný „vypínač“ při různých školeních a dalších akcích.

Vše se odehrává na plátně před střelcem, který si volí nejen typ hry, ale také její obtížnost. K dispozici je rovnou 12 typů her a bude jen na Vás, které si zahrajete. Jsou zde jak zábavné a simulační, tak postřehové a náročné na přesnost.

Trenažér může využívat současně pouze jeden střelec.

Před objednáním aktivity nás předem kontaktujte a domluvíme termín konání. Neradi bychom Vám pak odmítali objednávku z důvodu již obsazeného termínu.

 

Cena zahrnuje pronájem laserové střelnice po určitý čas (počítáno od spuštění systému), kvalifikovanou obsluhu po celou dobu pronájmu a dopravu do 100 km od Ústí nad Labem (počítáno celkem tam a zpět).

Ceník:

1-3 hodiny       8.300,- Kč bez DPH (9.960,- Kč s DPH)

4-5 hodin         9.800,- Kč bez DPH (11.760,- Kč s DPH)

6-8 hodin         11.300,- Kč bez DPH (13.560,- Kč s DPH)

 

 


 

 

Přenosná laserová střelnice LASERSNIPER je novinkou v naší nabídce. Jedná se o cvičný střelecký simulátor, na kterém si můžete vyzkoušet jak svou mušku, tak i svůj postřeh a reakci. Simulátor obsahuje těchto 12 cvičných her:

 

Wild Game Hunt

Klasická a velmi oblíbená hra - simulace honu. Střelec má za úkol zasáhnout pohybující se terč tak, aniž by zastřelil ostatní lovce. Menší zvěř je více bodově ohodnocena než vštší. Samozřejmostí je nutnost dobíjení zbraně po vystřelení určitého počtu nábojů.

 

Duck Hunting

Virtuální hon na divoké kachny. Střelec má za úkol zasáhnout letící kachnu. Hru lze stížit pomocí nastavení rychlosti letu kachny.

 

Clay Shooting

Klasická střelba na hliněné holuby se třemi úrovnřmi obtížnosti, nastavením střelby na jeden nebo dva cíle a možností nastavení velikosti rozptylu broků. Čím rychleji zasáhnete cíl, tím více bodů získáte.

 

Saloon Shootout

Toto je tradiční kovbojská střelecká hra. Střelec musí zasáhnout pohybující se kovboje, ale ne dámy. A nezapomeňte si nabít Váš šestiraňák až vystřílíte všechny náboje.

 

TargetRange

Zlepšete se své střelecké dovednosti v klasické tunelové střelnici. Střelec vystřelí 5 výstřelů na střed každého ze dvou terčů. Body za zásahy jsou násobeny vzdáleností ze které se střílí. Čím dále terč je, tím více bodů můžete získat.

 

LaserDarts

Originální hra - šipky, kterou mohou hrát až dva hráči. Pravidla hry jsou stejné jako v šipkách (501, 301 and 101). Hru lze stížit tím, že se terč může pohybovat a rotovat.

 

LaserTennis

Hra určená pro dva střelce ve stylu tenisu. Když se míč objeví ve spoluhráčové zóně, musí jej zasáhnout a tím pošle míč zpět. Během hry se zvyšuje rychlost míčku tak, aby byla hra zábavnější.

 

Quickshot

V této hře jde o zasažení všech terčů do stanoveného časového limitu, který se každým úspěšným kolem zkracuje.

 

Fast-Follow

Zde si procvičíte svou mušku a včasnou reakci. V herním poli se Vám bude postupně na různých místech ukazovat terč, který je nutné včas zasáhnout. Ale pozor, jedna chyba a jste ze hry venku…

 

Target Practice

Cvičná střelnice kdesi v lese… Postupně se Vám budou objevovat terče z různých úkrytů a Vy je máte zasáhnout co nejblíže středu. U této hry si také musíte dávat pozor na stav nábojů v zásobníku a nezapomenout včas dobít!

 

Hit-The-Can

Zábavná hra „Chyť plechovku“ – zde je důležité nenechat plechovku spadnout na zem. Postupně Vám bude lítat hned několik plechovek najednou a to je teprve střelba…

 

Aquarius

Cvičná hra pro děti, kde je nutné zastřelit všechny „Zlé“ kraby...

 

Jak to funguje?

Přijedeme na místo Vaší akce, nainstalujeme plátno, spustíme počítač a zkalibrujeme obraz s kamerou. Poté je už systém plně funkční a bude jen na Vás jak dlouho budete střílet…

K instalaci je nutné zajistit přístup k přívodu elektrické energie 230V AC, stůl pro projektor a PC, dostatečný prostor k instalaci a hře (obecně stačí prostor 3x5m). Dále je vhodné umístit střelnici do tmavších míst, ale není to podmínkou.

Tato aktivita je výborným doplňkem k odreagování při pořádání školení nebo při různých oslavách a akcích kolektivů lidí

 

Zpět na začátek stránky


© 2020 Martin Křivka