Rezervace hry    Paintball    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

GARANCE POČASÍ

 
GARANCE na POČASÍ
 

Tato akce skončila 31.8.2014

Na prázdniny jsme připravili tuto skvělou vychytávku a doufáme, že Tě zaujme.

 

Vždyť možnost paintball hry s 200 kuličkami jen za 299,- kaček zní pro někoho hóóódně lákavě

to nemluvě o EXTREME verzi s 500 kuličkami za bezkonkurenčních 499,- kaček.

 

Jen za srpen hráči ušetřili celkem už cca 2300Kč díky této garanci.

 

Protože si počasí dělá co chce a vybrat dopředu termín s ideálním počasím je docela loterie, tak jsme se rozhodli nad počasím trošku vyzrát. Nééé, že by jsme dokázali poručit větru, dešti, ale připravili jsme tuto garanci na počasí, takže můžeš mít z akce radost za každého počasí. Nakonec si možná budeš přát, aby při akci pršelo nebo bylo pěkně vedro, což se o letních prázdninách může lehko stát.

 

Jak je tedy možné mít z akce radost za každého počasí?

 • Déšť - sice se zhorší podmínky hry, ale potěší a zahřeje suprová cena
 • Vedro - je to větší makačka a trošku se zapotíš, ale úspora z garance stačí na pár drinků navíc a třeba i na vstupné na koupák
 • Počasí vyjde - sice neuplatníš garanci, ale skvěle si zahraješ za ideálních podmínek

 

Co ještě je na garanci skvělé?

 • Pokud patříš k hráčům, kteří si chtějí zahrát bez ohledu na počasí, tak nyní s touto garancí je mnohem větší šance, že akce nebude zrušena kvůli počasí a že se zúčastní více hráčů i za zhoršených podmínek

 

Podmínky pro uplatnění garance:

 • Horko - Přesáhne-li teplota vzduchu, na hřišti AGP-CZ, hranici 30°C, během rezervované doby akcetak lze požádat o uplatnění GARANCE.
 • Déšť - Bude-li na hřišti AGP-CZ významněji pršet, těsně před začátkem akce nebo během rezervované doby akce, tak lze požádat o uplatnění GARANCE. (Krátká přeháňka, která významně neovlivní herní podmínky, nebude považována za déšť. Jelikož nemáme objektivní měření deště, bude splnění podmínky posuzováno subjektivně provozovatelem. Věř, že nám záleží na spokojenosti hráčů, na našem jménu a pověsti, takže nehodláme subjektivního posouzení nikterak zneužívat a ve sporných případech se přikloníme na stranu hráče. )
 • Mokro - bude-li v posledních hodinách, před začátkem akce, výrazně a soustavně pršet v oblasti, kde  se nachází hřiště AGP-CZ a následkem toho bude na hřišti mokro, lze též požádat o uplatnění GARANCE.
 • Ústní žádost - GARANCE není automatická i když je splněna některá z uvedených podmínek a za hru je účtována standardní cena. Pokud chceš uplatnit sníženou cenu v rámci GARANCE, je potřeba požádat provozovatele o uplatnění GARANCE nejpozději při platbě. Po provedení platby už nelze GARANCI uplatnit zpětně. Požádat lze už v průběhu akce, pokud došlo ke splnění podmínek. Žádost podává každý platící sám za sebe. ( Důvodem tohoto bodu je, že ne každý chce garance využít, pokud je spokojen se hrou a našimi službami i za ztížených podmínek, nebo mu podmínky nepřijdou tolik špatné, tak rád zaplatí plnou standardní cenu. Kdo má pocit, že mu počasí zhoršilo zážitek za hry, tak může klidně garanci uplatnít a alespoň takto si to vykompenzovat.)

 

Zvýhodněná cena při uplatnění GARANCE:

 • 299,-Kč v případě startovného STANDARD, které v základu obsahuje 200 kuliček do hry
 • 499,-Kč v případě startovného EXTEREME, které v základu obsahuje 500 kuliček do hry (tuto variantu startovného je třeba nahlásit a žádat před začátkem akce)
 • doplňování kuliček je účtováno standardně

 

Platnost akce:

 • od zveřejnění
 • do 31.8.2014

 

 
 

 

Kam dál?  Mrkni do rezervačního kalendáře, kdy je volno a rezervuj si termín pro hru.

 

 


© 2020 Martin Křivka