Rezervace hry    Paintball    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

Catering

Občerstvení pro skupiny osob (neplatí pro firemní klientelu) hrajících pouze paintball je vcelku skromné, avšak zcela postačující. Na tyto akce není třeba skládat finanční zálohu předem a objednávat konkrétní druhy jídel a pití. Na akce standardně vozíme chlazené nápoje alko-nealko, kávu a čaj vaříme přímo na základně a pokud máte chuť na grilovanou klobásu, nesmíte zapomenout zaškrtnout dotazovací tlačítko v registračním formuláři.  Pokud však máte zájem pro svou skupinu připravit něco extra, kontaktujte nás a něco jistě vymyslíme.

 

Pro firemní klientelu vytváříme nabídku cateringu dle konkrétního požadavku klienta. Proto nás neváhejte kontaktovat a sdělte nám na co budete mít chuť během Vaší akce. Sortiment občerstvení je připravován a servírován formou švédského stolu. Disponujeme velkým chladícím boxem pro studené dobroty a elektrickými chafingy pro chuťovky z grilu nebo gulášek.

Foto: Catering

 


© 2020 Martin Křivka