Rezervace hry    Paintball    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

 
 
Chceme si zahrát jen paintball, musíme si jej také objednávat přes KATALOG?
            Ne, termín pro paintball si rezervujete extra v rezervačním systému bez nutnosti placení záloh. Podmínkou je samozřejmě úplné vyplnění registračního formuláře.
 
Vlastním dárkový poukaz, jak jej mohu využít?
            Zároveň s dárkovým poukazem Vám byl zaslán katalog a Všeobecné obchodní podmínky, kde je vysvětleno vše potřebné. Pokud z jakéhokoli důvodu již nemáte tyto dokumenty v tištěné podobě, můžete si je stáhnout z našich stránek, sekce Download centrum, nebo přímo přečíst přes následující odkazy: Přehledný ceník, VOP
 
Jdeme k vám s přáteli na akci, máme si vzít něco s sebou?
            Samozřejmě, hlavně dobrou náladu a pevné boty! Také záleží na jakou akci jdete, protože každá akce vyžaduje něco jiného. Veškerá doporučení jsou uvedena v popisu u každé akce.
 
 
Máme rezervovaný termín na akci, kdy máme přijet?
            Nejlépe 15-30 minut před akcí. Je to hlavně z důvodu nutných příprav a školení před každou akcí.
 
Můžeme si přivézt vlastní paintballové kuličky?
            Bohužel ne.
 
Můžeme hrát s vlastními paintballovými zbraněmi?
            Ano, to je u nás možné. Takovýto hráč zaplatí tzv.vstupné na hřiště ve výši 120,- Kč. Zároveň může střílet vlastními kuličkami, které ale NESMÍ poskytovat dalším hráčům. Pokud nedodrží tuto podmínku, bude pořadatelem ze hřiště vyloučen bez nároku na vrácení vstupného!
 
Jak si mám zarezervovat termín?
            Začneme odkazem na Rezervaci termínu na našich stránkách v hlavním menu. Po načtení této stránky se Vám zobrazí dva odkazy:
 
            Registrace Poukazu – tento slouží pouze pro rezervaci termínu na akci, kterou máte zakoupenou přes Katalog. Po kliknutí na tento odkaz se Vám zobrazí kalendář, kde v náhledu uvidíte obsazenost termínů popřípadě kliknutím na konkrétní den a čas startu si můžete svou akci rezervovat. Pokud jste klikli na svůj vybraný termín, otevře se kontrolní okno, kam vepíšete číslo vašeho poukazu. Pokud bude vše v pořádku, zobrazí se registrační formulář, který je již částečně předvyplněný, a vy do něj pouze doplníte požadované informace. Dále pak postupujete dle pokynů… Jakmile bude vše v pořádku zadáno, zobrazí se potvrzovací zpráva a kopie registrace Vám bude zaslána na uvedený e-mail. Takto registrovaná akce je pro nás závazná, proto ji nebudeme dále potvrzovat.
 
            Rezervace Paintball – zde se rezervují termíny pouze pro paintballové hry. Po kliknutí na tento odkaz se Vám zobrazí kalendář, kde v náhledu uvidíte obsazenost termínů popřípadě kliknutím na pole v konkrétním dnu si můžete svou akci rezervovat. Pokud jste klikli na svůj vybraný termín, otevře se registrační formulář, kam vepíšete požadované informace. Pokud bude vše v pořádku, zobrazí se potvrzovací zpráva a kopie registrace Vám bude zaslána na uvedený e-mail. Takto registrovaná akce je pro nás závazná, proto ji nebudeme dále potvrzovat.


© 2020 Martin Křivka