Paintball    Rezervace hry    Lasersniper    Catering    Další aktivity    Mapa / Kontakty    Ceník    Galerie    INFO    FAQ    Facebook
 
 

Hurá na barikády - speciální akce 5.5.2013

5.5.

Téma akce:

"Národní výbor AGP-CZ" připravuje "Pražské" povstání a svolává všechny dobrovolníky, partyzány a ozbrojené složky na obranu rozhlasu a radničních budov na Alligatorském náměstí před okupanty.
 
Typ akce:
 
Speciální 5-ková akce, ke které nás inspiroval datum 5.5. ( Nelekejte se, jde o běžnou paintballovou akci. Speciální jsou pouze zvýhodněné ceny. Samozřejmě při hře si můžete zvolit doporučené tématické scénáře, nebo prostě klasiku, kterou znáte. Pokud necháte akci otevřenou pro přidání dalších hráčů, tak může být hra zajímavější a nemusíte se bát lepšího vybavení hráčů s vlastním vybavením, protože budou limitováni 50 kuličkami do hry, kdežto vy můžete jít s plným zásobníkem (200 kuliček) a při této speciální nabídce to nebude vůbec problém.)
 
Podmínky speciální 5-kové akce:
 
500 ks paintballových kuliček v rámci startovného
0,50 Kč/ks při doplňování kuliček pokud bude splněna bonusová podmínka "lajk 50" viz. další text
(500 Kč / 500 ks pokud nebude splněna bonusová podmínka "lajk 50" viz. další text)
500 ks (nový uzavřený pytel) je doplňovací jednotka s tím, že si hráči mohou následně kuličky mezi sebou rozdělit
50 Kč (tj. 50% sleva) zapůjčení maskované kombinézy pokud bude splněna bonusová podmínka "lajk 50" viz. další text
 
500 Kč/os startovné pro hráče bez vybavení
50 je limit hráčů bez vybavení v součtu za celý den (to jsou ti co si od nás vybavení půjčují)
 
50 Kč startovné pro hráče s vlastním vybavením
50-kový zásobník je povinnost pro hráče s vlastním vybavením
50 kuliček do hry je limit pro hráče s vlastním vybavením
(pokud nechcete být takto limitováni, tak nechte svoje vybavení doma a zůčastněte se jako hráči bez vybavení)
 
500 Kč nevratný poplatek za rezervaci termínu skupiny uhrazený na náš účet do 5-tého dne tohoto týdne tj. nejpozději do pátku
pokud se daného termínu skupiny zúčastní více než 5 hráčů bez vybavení, tak jeden hráč neplatí startovné (hráče určí ten, kdo zaplatil rezervaci termínu, zřejmě sebecool)
 
55 Kč nevratný poplatek za rezervaci termínu skupiny uhrazený na náš účet do 5-tého dne tohoto týdne tj. nejpozději do pátku
(příklad: skupinka 10 hráčů si rezervuje dopolední termín skupina A a pouze jeden z hráčů (organizátor) odešle rezervační poplatek. Ostatních 9 hráčů žádný rezervační poplatek už neodesílá. Pokud zůstane termín otevřený pro další hráče, tak přidávající se jednotlivci či skupinky také žádný rezervační poplatek neposílají.)
 

pokud se daného termínu skupiny zúčastní alespoň 5 hráčů bez vybavení, tak jeden hráč dostane 55ks kuliček zdarma (hráče určí ten, kdo zaplatil rezervaci termínu, zřejmě sebecool)

 
Vysvětlivky/upřesnění:
 
Bonusová podmínka "lajk 50" - pokud naše facebook stránka AGP-CZ... získá minimálně 50 nových "To se mi líbí" tedy lajků do pátku, tak platí výše uvedené zvýhodnění. Výchozí stav je 55 a je tedy třeba dosáhnout 105. Pokud budete lajkovat a sdílet i facebookový odkaz na tuto akci budeme rádi a navíc vám to pomůže rychleji splnit bonusovou podmínku, ale to jistě víte. ;-) Pokud bude lajků víc, tak to rozhodně nevadí.
 
V den konání jsou k dispozici tyto standardní termíny: dopolední skupina A, dopolední skupina B, odpolední skupina A a odpolední skupina B. Na každý z termínů se platí záloha zvlášť za celou skupinu. Informace k platbě na náš účet si vyžádejte emailem. Kontakt je uveden dole vlevo na této stránce. Nebude-li platba včas uhrazena na našem účtu, tak se pro daný termín zvýhodněné podmínky ruší a platí naše standardní podmínky dle ceníku. Pamatujte, že převod mezi bankami může trvat 2 dny, tak ať to neprošvihnete.
 
Pokud si někdo chce objednat v daný termín akci za standardních podmínek, tak může, stačí neuhradit rezervaci termínu na náš účet a samozřejmě může využít standardních zvýhodněných poukazů.
 
Pokud je něco nejasné, tak platí náš výklad podmínek. (případně lze řešit do pátku na našem facebooku, emailu nebo telefonu a případně sem doplníme upřesnění).
 
Změny podmínek vyhrazeny. 
 
Provedené změny:
30.4.2012 10hod.: změna rezervačního poplatku 500Kč -> 55
 
Nenechte padnout rozhlas a radnici do rukou okupantů!!!
 

 

 

 


© 2020 Martin Křivka